2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Sosnowiec
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik sprzątający Sosnowiec

Lokalizacja

Sosnowiec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Firma ARMA ,lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Sprzątaczkę biurową w Sosnowcu ul. Długa

Opis stanowiska:

- utrzymanie czystości biur, korytarzy, pomieszczeń socjalnych hal, itd.

  • praca na pół etatu w godzinach popołudniowych

Wymagania:

  • orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pół etatu,

  • wynagrodzenie 2121 brutto,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,

Rekrutacja 7 8 5 5 1 0 3 0 7

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 909596778