2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Wilanów
Dodane 16 maja 2024

Pracownik sprzątający teren zewnętrzny- Wilanów

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą świadczącą usługi utrzymania czystości. Poszukujemy chętnej do pracy, dyspozycyjnej i odpowiedzialnej osoby do pracy przy utrzymaniu czystości na nieruchomości - teren zewnętrzny i garaż podziemny

Lokalizacja: Wilanów ul. Sejmu Czteroletniego

Czas pracy: 8 godzin dziennie

Wynagrodzenie podstawowe na rękę: 3600zł

Gwarantowana premia frekwencyjna +200zł

Godziny pracy: od 7:00 do 14:00 (zimą od 6:00)

Obowiązki:

- bieżące utrzymanie czystości na zewnątrz nieruchomości i w garażu (zamiatanie, zbieranie śmieci, zimą odśnieżanie)

-wykonywanie prac okresowych zgodnie z harmonogramem (mycie garażu itp)

-pomoc i współpraca z osobą sprzątającą klatki schodowe

-koszenie trawników, grabienie (bez innych prac ogrodowych)

Oferujemy

-Elastyczne podejście do pracowników

-Premie za zaangażowanie

Oczekujemy

-osoby uczciwej, godnej zaufania, rzetelnie wykonującą powierzone obowiązki, bez nałogów i sprawnej fizycznie

-dobrej organizacji pracy

-mile widziane doświadczenie w branży sprzątania

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 918627506