2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Psie Pole
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik sprzątający w placówce medycznej

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię pracownika sprzątającego do placówki medycznej.

Praca 5 dni w tygodniu, w tym jeden dzień w weekend w godzinach 8.00-15.00

Główne obowiązki to: utrzymanie porządku i czystości w obiekcie, zbieranie i wymiana odpadów medycznych, sprzątanie zaplecza socjalnego, toalet, sprzątanie sal pacjenckich, mycie podłóg.

Praca na podstawie harmonogramu.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny, gdy nie odbieram proszę o wiadomość sms z dopiskiem "placówka medyczna"

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 910993768