2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Radom
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik Stacji Paliw Orlen Radom

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Oferujemy:

•                   pracę w miłej atmosferze ( zgrany, otwarty zespół)

•                   pomoc i życzliwość bardziej doświadczonych współpracowników na każdym etapie kariery

•                   wynagrodzenie podstawowe + premia od wyników

•                   profesjonalne szkolenia, które wdrożą Cię do pracy i podniosą kwalifikacje

•                   korzystanie z rabatów pracowniczych na produkty i usługi na Stacji Paliw

•                   realne możliwości rozwoju w strukturach Firmy

•                   nabranie doświadczenia w bezpośredniej obsłudze Klienta w oparciu o najwyższe standardy firmy która jest liderem na rynku sprzedaży paliw w Polsce.

wymagania:

•                   energia, chęć do pracy oraz uśmiech

•                   umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

•                   wysoka kultura osobista

Obowiązki:

•                   obsługa klientów stacji zgodna ze standardami Orlenu/p>

•                   dbanie o czystość i porządek na terenie obiektu

•                   komunikowanie aktualnych promocji produktowych

Praca na stanowisku pracownik obsługi klienta w systemie zmianowym 7-19, 19-7.

CV proszę przesyłać za pośrednictwem OLX.

Proszę o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Uprzejmie informuję, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty, a CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji nie są przechowywane.

Po zakończeniu rekrutacji są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Telefon kontaktowy: 79*******50

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 631853483