2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wysoka
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Stacji Paliw Orlen S.A. Góra Świętej Anny / MOP Wysoka

Wynagrodzenie

4 650 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysoka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nie masz doświadczenia zawodowego? Chcesz pracować na nowoczesnej stacji paliw? Interesuje Cię elastyczny czas pracy? Uważasz, że praca z ludźmi to przyjemność? Chcesz połączyć pracę z nauką lub innymi obowiązkami? Chcesz w przyszłości samodzielnie zarządzać stacją paliw?

Jeżeli na przynajmniej jedno z pytań odpowiedziałeś pozytywnie, wyślij swoje CV.

Pracownika obsługi klienta na Stacji Paliw PKN ORLEN S.A. (kasjer-sprzedawca)

Oferujemy:

  • umowa o pracę/zlecenie

  • pracę w systemie zmianowym (12 godzin) 06:00-18:00, 18:00-06:00

  • pracę na nowoczesnej stacji paliw

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o standardy PKN ORLEN S.A.

  • elastyczny grafik pracy

  • możliwość połączenia pracy ze szkołą

  • zniżki pracownicze (karty rabatowe)

  • pakiet szkoleń na każdym etapie rozwoju i przejrzystą ścieżkę awansu

  • dla najlepszych samodzielne zarządzanie stacją paliw

Obowiązki pracownika:

  • obsługa klienta w sklepie w oparciu o standardy PKN ORLEN S.A.

  • dbanie o porządek oraz ekspozycję towaru na na stacji

  • przyjmowanie dostaw

  • przygotowaniu gastronomii

  • komunikowanie aktualnych promocji produktowych

  • pozytywne podejście do klienta

Wymagania:

  • chęć do pracy i nauki

  • pozytywne podejście, otwartość i uśmiech

  • umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość i odpowiedzialność

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków

Jesteś zainteresowany ofertą i chcesz poznać więcej szczegółów? Prześlij swoje CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych i poczekaj na telefon w celu umówienia się na rozmowę rekrutacyjną.

Lokalizacja

Wysoka,

Opolskie

Opolskie, Wysoka
ID: 891192095