2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Pilzno
Omega Pilzno
Dodane Dzisiaj o 10:41

Pracownik stacji paliw, Pilzno ul. Legionów 121

Lokalizacja

Pilzno

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik stacji paliw, Pilzno

OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń. Dołącz do nas i obierz trasę do kariery!

 Zatrudnienie na podstawie B2B

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sprzedaży paliw oraz towarów dostępnych na stacji

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • obsługa recepcji motelu

  • utrzymywanie czystości i porządku na terenie stacji benzynowej

  •   prowadzenie raportów związanych z obrotem gotówkowym

  • budowanie pozytywnego wizerunku stacji

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

  • osiąganie celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • znajomość zasad obiegu dokumentów sprzedażowych

  • entuzjazm i chęci do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • profesjonalna obsługa klienta

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • gotowość do pracy zmianowej w ruchu ciągłym 24h/7 dni w tygodniu

  • aktualne badania sanepidowskie

    To oferujemy

  • pracę u jednego z największych operatorów logistycznych z 30-letnią tradycją

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy B2B

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pilzno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Pilzno
ID: 892709283