2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Września
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik stacji paliw/serwisu opon - CPIR Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

4 650 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Centrum Paliw i Rozpuszczalników Sp. z o.o. powstała w 2000 r.

Specjalizujemy się w hurtowej i detalicznej sprzedaży paliw oraz środków naftowych.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawca kasjer na stacji paliw. .

Miejsce pracy Stacja Paliw Września.

Praca dwuzmianowa 6:00-22:00 .

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży

  • uczciwość i odpowiedzialność

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Obowiązki :

  • ewidencja towarowa

  • aktywna sprzedaż towarów

  • pomoc przy nalewie paliw

  • dbałość o estetykę, porządek i higienę na stacji

  • obsługa klientów serwisu opon

Oferujemy

  • satysfakcjonujące zarobki ,premie również zależne od zaangażowania i obrotu

  • ubrania robocze

  • dodatki ( opusty na produkty naftowe, ubezpieczenia)

  • szkolenie

www.cpir.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w pliku pdf poprzez OLX .

1. Administratorem danych osobowych osób aplikujących w procesie rekrutacyjnym jest Centrum Paliw i Rozpuszczalników Sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie 62-300 ul. Bitwy pod Sokołowem 6 , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 185 - - 8, NIP  78*****867.

2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w toku którego przesłane zostało zgłoszenie aplikacyjne kandydata oraz dokonania innych, wymaganych w związku z tym obowiązków nałożonych przepisami prawa. 3. Administrator informuje, że dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z wymogami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 46 WE Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, zwanego dalej RODO.

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 711362405