2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Luboń
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik stacji paliw Shell

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Luboń

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

 CHĘTNIE PRZYJMIEMY ZANGAŻOWANE I KOMUNIKATYWNE OSOBY. CENIMY SOBIE LOJALNOŚĆ ORAZ UCZCIWOŚĆ I ZAANGAZOWANIE. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU-6******10

Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji.

Główne obowiązki:

§ Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

§ Sprzedaż produktów i usług Shell

§ Budowanie pozytywnego wizerunku stacji

§ Prace porządkowe

§ Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

§ Osiąganie celów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:

·    Entuzjazmu i chęci do pracy

·    Umiejętności pracy w zespole

·    Życzliwego podejścia do ludzi – współpracowników i klientów

·    Zaangażowania i motywacji do pracy

-  Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy

Oferujemy:

§ Elastyczny czas pracy

§ Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (Ty wybierasz)

§ Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń

§ Stabilne zatrudnienie

§ Zniżkę na produkty Shell

§ Atrakcyjny system premii i nagród

Więcej informacji: shell.pl/pracanastacach

Oferty znajdujące się na tej stronie nie są ofertami pracy w Shell Polska Sp. z o.o. Państwa zgłoszenia będą przekazane bezpośrednio do osób prawnych prowadzących stacje Shell w Polsce.

Lokalizacja

Luboń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Luboń
ID: 682443865