2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Piastów
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik stacji paliw Shell

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piastów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Stacja paliw Shell w Regułach poszukuje pracownika na stanowisko: -PRACOWNIK STACJI PALIW a

Twoim głównym zadaniem będzie obsługa Klientów na podjeździe oraz obsługa przy kasie fiskalnej.

To praca dla każdego, kto lubi kontakt z Klientem, jest komunikatywny, wychodzi z inicjatywą, a także chętnie udziela rad i potrafi pomóc w drobnych, podstawowych kwestiach technicznych.

Jakie są główne zadania na tym stanowisku?

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku stacji.
  • Pomoc w tankowaniu samochodów.
  • Oferowanie paliw premium i produktów Shell.
  • Aktywna sprzedaż produktów z oferty sklepowej.
  • Prace porządkowe na stacji paliw.

Czego oczekujemy od kandydatów na to stanowisko?

  • Entuzjazmu i pozytywnego nastawienia.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów.
  • Otwartości na kontakty z ludźmi i komunikatywności.
  • Zaangażowania i motywacji do pracy.
  • Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy.

Oferujemy :

-Elastyczne godziny pracy.

-Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (Ty wybierasz).

-Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń.

-Stabilne zatrudnienie.

-Zniżka na paliwa.

-Zniżka na produkty Shell.

-Atrakcyjny system premii i nagród.

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych  na adres mailowy lub za pomocą odpowiedzi OLX.

Stacja paliw Shell w Regułach , zatrudni pracownika na stanowisko:Doradca paliwowy / Obsługa kasy fiskalnej

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)." Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych

Lokalizacja

Piastów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piastów
ID: 792067525