2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Grudziądz
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Stacji Paliw Shell

Lokalizacja

Grudziądz

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Szukamy osoby na stanowisko Pracownik Stacji Paliw (Pracownik podjazdu)

POSZUKUJEMY OSOBY AMBITNEJ, CHĘTNEJ DO PRACY I RZETELNIE WYKONUJĄCEJ OBOWIĄZKI !!!

WYMAGANE doświadczenie w handlu.

Sezon letni od maja 2024.

Główne obowiązki:

•TANKOWANIE POJAZDÓW

•Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy (również jako Kasjer)

•Prace porządkowe i drobne prace naprawcze

•Realizacja planów sprzedażowych

•Obsługa kasy fiskalnej

•Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

Od kandydatów oczekujemy:

• Zaangażowania i chęci do pracy

• Energii, entuzjazmu i pozytywnego nastawienia do pracy

• Umiejętności pracy w zespole

• Życzliwego podejścia do współpracowników i klientów

• Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy

• Chęci podjęcia pracy na sezon letni 2024 w niepełnym wymiarze czasu pracy

• Mile widziane doświadczenie w pracy na stacji paliw

Oferujemy:

•Atrakcyjny system premii i nagród

•Pakiet benefit (Multisport)

Proszę o składanie CV na Stacji Paliw Shell Grudziądz ul. Hallera 2 lub przesłania za pośrednictwem olx.pl

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 914205115