2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Zator
Dodane 20 kwietnia 2024

Pracownik Stacji Paliw w Zatorze

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy osób do pracy na stacji paliw.

Wymagania:

  • chęć pracy,

  • uczciwość, dyspozycyjność, rzetelność, odpowiedzialność,

  • pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań,

Obowiązki:

  • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,

  • utrzymanie porządku,

  • dbałość o estetykę, porządek i higienę stanowiska pracy

  • aktywna sprzedaż towarów,

  • odpowiedzialność na stanowisku pracy oraz za powierzone mienie,

Oferujemy:

  • pracę w młodym, zgranym zespole,

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • praca zmianowa,

  • system premiowy,

  • stanowisko pracy na umowę o pracę,

  • lub w oparciu o umowę zlecenie,

Miejsce pracy: 32-640 Zator ul. Chrzanowska 19, Stacja Paliw TANIE TANKOWANIE.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz z numerem telefonu.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kierownik Stacji Paliw tel. kont. 53*******01

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 913203020