2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Pilawa
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik stajenny - mazowieckie, od 5000 zł

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pilawa

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zatrudnimy pracownika stajennego.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie boksów i stajni,

  • karmienie koni,

  • wyprowadzanie koni do karuzeli i na padok,

  • umiejętność jazdy traktorem (równiarka oraz rozładunek siana,słomy).

    Wyłącznie osoba z doświadczeniem w pracy przy koniach.

  • Wynagrodzenie wzrastające ze stażem pracy w naszym ośrodku: 5000 zł netto ( 1-6 miesiąc pracy) 5500 zł netto (od 7 miesiąca pracy).

  • Praca 5 dni w tygodniu.

  • Zamieszkanie na miejscu (nieodpłatne).

  • Szukamy osoby pracowitej, lubiącej zwierzęta, niekonfliktowej, umiejącej pracować w zespole (szukamy kolejnej osoby).

    Szukamy wyłącznie osób bez uzależnień.

ID: 902857497Wyświetlenia: 739

Lokalizacja

Pilawa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pilawa
ID: 911958686