2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Słupsk
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik stolarni. pomocnik stolarza-market budowlany

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

·         obsługa zleceń Klientów w zakresie usług stolarskich

·         obsługa maszyn stolarskich: piła formatowa, wyrzynarka

·         aktywne doradztwo i pomoc Klientowi w zakupach

·         utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami

Nasze wymagania

·         doświadczenie w obsłudze piły formatowej – warunek konieczny

·         komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem

·         znajomość asortymentu z branży stolarskiej

·         zdolności manualne potrzebne do wykonywania różnych prac technicznych

·         dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

·         inicjatywa i zaangażowanie w pracę

·         umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

·         stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

·         atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia

·         przewidywalny i elastyczny grafik pracy

·         ubezpieczenie prywatne

·         pakiet szkoleń i certyfikaty

·         zniżki na produkty firmowe

·         świetną atmosferę i dobre warunki pracy

·  wynagrodzenie od 3800 netto

Firma kontaktuje się z wybranymi kandydat(k)ami.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 863488282