2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wałbrzych
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Supermarketu EUROSPAR

Wynagrodzenie

3 221 - 3 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałbrzych – Galeria Victoria

Wymagania:

·       minimum wykształcenie zawodowe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość rynku artykułów spożywczych,

  • gotowość do pracy w cyklu dwuzmianowym oraz w różne dni tygodnia,

  • sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

Zadania:

·        odpowiedzialność za dział w/g kategorii,

·        zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,

·        dbałość o estetyczny wygląd sklepu i właściwą ekspozycję towarów

Oferujemy:

  • pracę w prężnie działającym zespole,

  • szkolenia zawodowe,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Galeria Victoria Supermarket sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jana Pawła II 27 danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

„Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Galeria Victoria Supermarket sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jana II 27. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie udzielonej zgody w celu przeprowadzenia rekrutacji, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane aż do momentu ustania celu lub wycofania zgody. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa oraz powierzone do przetwarzania w naszym imieniu podmiotom, z którymi zawarliśmy stosowne umowy. Posiada Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania jak również prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przeniesienia Danych Osobowych. Jest Pan/Pani uprawniony także aby wnieść skargę do właściwego organu w związku z przetwarzaniem Danych Osobowych. Podanie danych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 727868615