2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Biała Rawska
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Supermarketu "GROSIK"

Lokalizacja

Biała Rawska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, otwarciem nowego sklepu oraz chęcią polepszenia jakości świadczonych usług, szukamy osoby do pracy w sklepie spożywczo-przemysłowym "GROSIK" w Białej Rawskiej.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Pracownika Sklepu

Dział:

  • wykładanie towaru, pracownik sklepu

Oferujemy :

-szkolenie przygotowujące do pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu

-atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności

-stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

-możliwość awansu

-możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Zakres obowiązków:

- wykładanie i dokładanie towarów na sklepie

- obsługa klientów zgodnie ze standardami sklepu

- dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów

Nasze wymagania :

- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

- gotowość do pracy w systemie zmianowym (5:30-13:30,13:30-21:30 )

Proszę o przesłanie CV przez portal OLX

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781.), Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Lokalizacja

Biała Rawska,

Łódzkie

Łódzkie, Biała Rawska
ID: 914389565