2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Bemowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik szklarni - praca dla Pań ! - Lendert de Vos

Wynagrodzenie

57 - 58 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy Pań do pracy na szklarni Lendert de Vos w Reeuwijk (rośliny doniczkowe)

- bez języka!

Obowiązki:

·         Podlewanie, nawożenie i pielęgnacja roślin doniczkowych zgodnie z wytycznymi i standardami firmy

·         Przeprowadzanie zabiegów fitosanitarnych w celu zapobiegania chorobom i szkodnikom

·         Zbieranie i pakowanie roślin gotowych do wysyłki

·         Utrzymywanie porządku i czystości na terenie szklarni

·         Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych

dzienna zmiana, start o 7:00

 13,27 € / godzina

 Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

·         Możliwość zdobycia doświadczenia w rolnictwie

·         Przyjazne środowisko pracy i wsparcie kolegów

·         Wynagrodzenie w wysokości 13,27 € / godzina

·         Zakwaterowanie (dodatkowo płatne)

·         Transport do pracy

·         Opiekę koordynatora

Serdecznie zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów!

Czekamy na Twoje CV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 907790153