2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podlaskie
  5. Praca za granicą - Suwałki
Dodane 04 maja 2024

Pracownik szkółkarski - kopanie drzew i krzewów Praca Sezonowa w Danii

Wynagrodzenie

12 000 - 13 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: DaniaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyRekrutacja online

Opis

OPIS

Informacje

  • Pracownik szkółkarski - kopanie drzew i krzewów

  • Numer oferty: S-60

  • Wszyscy kandydaci aplikujący do pracy przy kopaniu drzewek muszą mieć bardzo dobrą kondycję fizyczną! Praca jest ciężka i wymaga dużej siły!

  • Start pracy: 1 maj

  • Okres  pracy: możliwość pracy przez 10 miesięcy w roku

  • Ilość wakatów: 10

  • Nie jest wymagana znajomość języka obcego

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 11.000 PLN  (podstawa  +12,5 % pieniądze wakacyjne )

   9500 PLN podstawa + 1500 PLN pieniądze wakacyjne

Stawka akordowa brutto za wykopanie, związanie i dostarczenie na bazę 1 drzewka:

  • kopanie szpadlem (bez naruszenia ziemi wcześniej maszyną): 9,9 kr

  • kopanie szpadlem (z naruszeniem wcześniej ziemi maszyną): 7,63 kr

Jeśli jakość dostarczonych drzewek zostanie zaakceptowana przez kontrolera  bonus do każdego drzewka w kwocie brutto: 1,81 kr

Do pracy akordowej zaliczamy następujące czynności:

  •  odebranie zamówienia i dojazd traktorem na odpowiednie pole,

  •  wykopywanie szpadlem drzewek / krzewów,

  •  owijanie systemu korzeniowego siatką / folią,

  •  wynoszenie do drogi przejazdowej,|

  •  układanie gotowych drzewek na paletach,

  •  transport drzewek na palecie ciągnikiem na bazę.

Praca akordowa wykonywana jest indywidualnie albo w parach.

  • Pomoc w organizacji mieszkania

  • Pomoc administracyjną  w Danii

  • Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Oczekujemy

  • dyspozycyjność w ustalonym terminie,

  • bardzo dobra sprawność fizyczna,

  • gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

  • mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy),

  • umiejętność obsługiwania traktorów i maszyn rolniczych (1 osoba na parę),

  • prawo jazdy kat. B (wymagane u 1 osoby na parę).

Zakres obowiązków

  • wykopywanie szpadlem drzew / krzewów,

  • owijanie systemu korzeniowego siatką / folią,

  • wynoszenie do drogi przejazdowej,

  • układanie gotowych drzewek na paletach,

  • transport drzewek na palecie ciągnikiem na bazę.

Inne dodatkowe  prace szkółkarskie:

  • sadzenie ręczne sadzonek,

  • dołowanie roślin,

  • wtykanie bambusów w celu prostowania drzewek,

  • metkowanie bambusów do drzewek,

  • przycinanie boczne drzewek piłą.

Zakwaterowanie

Jeśli pracownik chce skorzystać z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 914837341