2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Bydgoszcz
Dodane 30 maja 2024

Pracownik Technicznego Utrzymania Ruchu - Maszyny CNC

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PESA Bydgoszcz S.A.  poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Pracownik Technicznego Utrzymania Ruchu

NASZA OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego,

  • szkolenia rozwijające Twoje umiejętności, oraz podnoszące Twoje kompetencje, w tym szkolenie wstępne umożliwiające pełne poznanie branży pojazdów szynowych,

  • benefity pracownicze między innymi: dofinansowanie do wypoczynku, karta sportowa itp.

  • ubezpieczenie grupowe.

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Nadzór nad zrobotyzowanymi stanowiskami spawania laserowego

  • Przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń związanych ze stanowiskiem

  • Nadzór nad parkiem maszynowym oraz infrastrukturą zakładu;

  • Diagnostyka i usuwanie bieżących awarii maszyn CNC;

  • Współpraca z zespołem utrzymania ruchu oraz firmami zewnętrznymi;

NIEZBĘDNE KOMPETENCJE/OCZEKIWANIA:

  • Znajomość sterowań: Heienhain, Mazarol, Sinumerik,

  • Doświadczenie przy naprawach maszyn: tokarki, frezarki, prasy krawędziowe, lasery do spawania oraz cięcia,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów natury elektrycznej i mechanicznej

  • Gotowość do pracy dwuzmianowej

  • Rzetelność, odpowiedzialność, terminowość,

  • Umiejętność pracy w zespole, systematyczności, odpowiedzialności;

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku.

Zapraszamy do przesłania CV klikając w przycisk "APLIKUJ".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 836530173