2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Opole
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik techniczno-gospodarczy - MAJSTER

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. - sieć hurtowni elektrycznych -

poszukuje PRACOWNIKA TECHNICZNO-GOSPODARCZEGO - MAJSTRA

do pracy w Opolu ul. Św. Anny 5

Opis stanowiska:

- konserwacja i utrzymanie w dobrym stanie wyposażenia i instalacji w budynkach firmy

- prace remontowe, modernizacyjne i budowlane w obiektach firmy

- naprawy elektryczne, hydrauliczne i stolarskie

- prace ogrodnicze i porządkowe (koszenie trawy, przycinanie krzewów, itp.)

- w sezonie zimowym odśnieżanie ciągów komunikacyjnych

Wymagania:

- pracowitość

- umiejętność wykonywania prac budowlanych i naprawczych

- aktywne prawo jazdy kat. B (służbowy samochód zapewnia pracodawca)

- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości i prac fizycznych

- doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów

- mile widziana umiejętność spawania

- gotowość do wyjazdów do pozostałych oddziałów firmy

Oferujemy:

- pracę od pn-pt

- dofinansowanie do wypoczynku

- grudniową premię mikołajkową

- kawę i herbatę - bez ograniczeń:)

Rodzaj zatrudnienia:

- pełny etat

- umowa o pracę

Kontakt telefoniczny w sprawie oferty od pn do pt w godzinach 8.00- 15.00 pod numerem telefonu: 50*******62

www.el12.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa z zakresu danych osobowych"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Św. Anny 5, 45-117 Opole;

- dane kontaktowe Administratora: Tel: + 48 - 12 296 12 12

- dane zwarte w CV podajesz dobrowolnie, jeśli nie podasz informacji pozwalających na ocenę Twojej kandydatury lub kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę w procesie rekrutacji;

- podane przez Ciebie dane nie będą udostępniane innym podmiotom;

- dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni pracownicy zajmujący się rekrutacją;

- podane dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji chyba, że wyrazisz zgodę na ich wykorzystanie w przyszłych rekrutacjach;

- masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

- masz prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 909412538