2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Skórzewo
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik techniczny

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Skórzewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma usługowa poszukuje pracownika do wykonywania prac naprawczych asortymentu oferowanego przez firmę przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu.

Obowiązki:

  • kontrola oferowanego asortymentu,

  • naprawa artykułów gumowo tekstylnych (szlifowanie, wgrzewanie łat, wulkanizacja)

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • sprawność fizyczna,

  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Multiclean Sp. z o.o. Sp. K. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego”.

Lokalizacja

Skórzewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Skórzewo
ID: 895916845