2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Warszawskie
Dodane 09 maja 2024

Pracownik Techniczny

Lokalizacja

Poznań, Warszawskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Soltex CUW Sp. z o.o. to spółka świadcząca usługi na rzecz firm z Grupy Soltex. Centrum Usług Wspólnych wspiera wszystkie spółki m.in. w następujących obszarach biznesowych: administracja, HR, kadry i płace, księgowość, finanse, IT, marketing, zarządzanie nieruchomościami.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie bieżących napraw serwisowych, montażowych, konserwacyjnych na obiekcie w Poznaniu przy ul. Nieszawskiej

  • Regularne obchody nieruchomości

  • Utrzymanie powierzchni wspólnych

  • Pomoc techniczna na terenie obiektu biurowo-magazynowego

  • Prace związane z elektryką ( naprawa gniazdka, oświetlenia, wymiana zużytych źródeł oświetlenia etc.)

  • Prace związane z hydrauliką (naprawy/wymiany armatury, perlatorów, podłączenie zmywarki, wymiana odpływów etc.)

  • Prace związane z budownictwem (naprawa ubytków glazury, terakoty, naprawa ubytków tynku, obsadzanie wyrwanych kontaktów i wyłączników, gipsowanie i malowanie ścian i sufitów, naprawa, wymiana płyt sufi-tu podwieszanego oraz wiele innych drobnych prac budowlanych)

  • Gotowość do sporadycznych prac w innych lokalizacjach na terenie Poznania

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu prac związanych z elektryką, hydrauliką i budownictwem

  • Uprawnienia SEP

  • Umiejętności diagnozowania przyczyn awarii

  • Odpowiedzialność i samodzielność

  • Gotowość do pracy fizycznej

  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy

  • Zdolność zwracania uwagi na szczegóły

  • Inicjatywa oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o elastyczne formy w zależności od preferencji Kandydata

  • Pracę na obiekcie w Poznaniu przy ul. Nieszawskiej

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)

  • Możliwość korzystania z wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort wraz z rodziną na preferencyjnych warunkach

  • Wspierające środowisko pracy

  • Spotkania oraz imprezy integracyjne

  • Cykliczne akcje oraz okolicznościowe konkursy i wydarzenia dla pracowników

  • Program poleceń pracowników, dzięki któremu można otrzymać dodatkowe wynagrodzenie za rekomendacje osób do pracy w firmie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Warszawskie
ID: 914445333