2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Żołynia
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik Techniczny

Lokalizacja

Żołynia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W chwili obecnej do Grupy PBI Sp. z o.o. w Sandomierzu, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Żołynia

Twój zakres obowiązków:

·       wsparcie działu marketingu w zakresie: obsługi technicznej wydarzeń

·       udział w wydarzeniach firmowych tj.: otwarcie dróg, oficjalne podpisania umów, konferencje   branżowe, dni miast, sponsorowane lokalne wydarzenia

•      branding budów, maszyn i budynków Grupy PBI

•      dbanie o stan techniczny namiotów, balonów reklamowych

•      opieka nad magazynem marketingu, w tym przeprowadzanie inwentaryzacji

•      współpraca z Kierownikami budów

 Nasze wymagania:

•      wykształcenie średnie

•      umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego z windą

•      podstawowa umiejętność fotografowania i obróbki zdjęć

•      znajomość pakietu Office, sprawne posługiwanie się pocztą elektroniczną

•      wysoka kultura osobista

•      prawo jazdy kat. B

•      dyspozycyjność w sezonie letnim w weekendy

•      praca w różnych warunkach atmosferycznych

Oferujemy:

·          stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·          pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·          udział w szkoleniach

·          dofinansowanie do Kart MultiSport

·          zniżki na produkty

·          nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych

·          możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”

·          cykliczne konkursy z nagrodami

·          możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Lokalizacja

Żołynia,

Podkarpackie

Podkarpackie, Żołynia
ID: 909155668