2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Praga-Południe
Dodane 07 maja 2024

Pracownik techniczny/fizyczny do przyuczenia Warszawa

Wynagrodzenie

4 300 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukuję osoby do pracy jako pracownik techniczny serwisu mobilnego- może być do przyuczenia.

Twoje główne zadania:

• prowadzenie samochodu serwisowego,

• Usuwanie awarii bezpośrednio u klienta,

• Podstawowe naprawy hydrauliczne,

• Udrażnianie mechaniczne i ciśnieniowe kanalizacji( po przeszkoleniu),

• Prace związane z hydraulicznym utrzymaniem nieruchomości,

• Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

• prawa jazdy kat. B - warunek konieczny

• podstawowa wiedza techniczna (doświadczenie hydrauliczne będzie dodatkowym atutem),

• kultura osobista,

• punktualność,

• dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

• gotowość do pełnienia dyżurów serwisowych min. 1 tydzień w miesiącu,

komunikatywny język Polski- warunek konieczny.

Oferujemy:

• dobre wynagrodzenie po przyuczeniu,

• umowę zlecenie w późniejszym czasie możliwość umowy o pracę,

• premie w zależności od wyników,

• możliwość dodatkowo płatnych dyżurów w weekendy.

Jeśli jesteś osobą o technicznym zmyśle i nie boisz się wyzwań to zapraszamy!

W początkowej fazie zostaniesz przyczuony przez doswiadczoną osobę do samodzielnej pracy. Zależy nam w szczególności na kandydatch słownych i dyspozycyjnych, ponieważ działamy w ramach pogotowia hydraulicznego i mamy ruchome godziny pracy.

Znajdujemy się w Ząbkach preferujemy kandydatów z dobrym dojazdem do w/w lokalizacji. Praca odbywa się w Warszawie i okolicach.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego bądź wysłania CV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 913747895