2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Mała Wieś
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik Techniczny!! HOTEL PAŁAC MAŁA WIEŚ

Lokalizacja

Mała Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Pałac Mała Wieś usytuowany 50 km od Warszawy poszukuje Pracownika Działu Technicznego, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu

Skupiamy się na Tobie jako osobie, Twoich umiejętnościach, talentach i pasji - nie tylko na Twoim CV. Chodzi przede wszystkim o Twoje nastawienie i sposób myślenia, a resztę możesz rozwijać razem z nami. To jest obietnica!

 Oferujemy:

- Umowę o pracę lub umowę zlecenie,

- Stabilne zatrudnienie oraz fantastyczną atmosferę pracy w doskonałej lokalizacji,

- Opiekę medyczną,

- Obiady w stołówce pracowniczej oraz zniżki na aromatyczną kawę,

- Uniform,

- Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń.

 Rola Pracownika Działu Technicznego:

Nasz Dział Techniczny jest zaangażowany w zapewnienie, że wszystko działa tak, jak powinno, w celu dostarczenia doświadczeń, które wykraczają poza oczekiwania - tworząc niezapomniane chwile dla naszych Gości. To o wiele więcej niż wymiana żarówki!

Jako integralna część zespołu, będziesz pracować proaktywnie, aby zapewnić zadowolenie gości, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawne funkcjonowanie działu.

Obowiązki na stanowisku:

- Dbałość o prawidłowy stan techniczny obiektu,

- Realizacja prac konserwatorskich oraz remontowych,

- Identyfikacja usterek,

- Naprawa wykrytych nieprawidłowości.

Oczekiwania wobec kandydata:

- Twoje doświadczenie będzie dodatkowym atutem,

- Zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków,

- Odpowiedzialność za powierzone zadania,

- Umiejętność pracy w zespole,

-  Dbałość o szczegóły,

- Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

Lokalizacja

Mała Wieś,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mała Wieś
ID: 816909143