2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdynia
  6. Pozostałe oferty pracy - Wielki Kack
Joanna Stanek
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik techniczny / Kierowca do 3,5 T - Gdynia

Lokalizacja

Gdynia, Wielki Kack

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

Praca na tym stanowisku to odpowiedzialność za czyszczenie, mycie maszyn i urządzeń, magazynowanie i przygotowanie do ponownego użytku. To również prace porządkowe i drobna konserwacja maszyn (np.: wymiana oleju w kosiarce spalinowej). Praca również na zewnątrz, w zmiennych warunkach atmosferycznych. Twój zakres obowiązków będzie się przedstawiać następująco:

  • Przyjmowanie maszyn i urządzeń oraz pomoc w ich załadunku i rozładunku,

  • Czyszczenie, mycie oraz wstępne oględziny stanu technicznego maszyn i urządzeń,

  • Dostawa i odbiór maszyn autem służbowym

  • Wykonywanie drobnych konserwacji sprzętów, usuwanie usterek,

  • Prowadzenie podstawowej dokumentacji magazynowej,

  • Dbałość o porządek  oraz o zgodne z wytycznymi rozplanowanie sprzętów w magazynie, w tym wykonywanie prac porządkowych w magazynie i na zewnątrz budynku,

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta,

  • Współpraca z innymi pracownikami oddziału.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe,

  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane zainteresowanie mechaniką, motoryzacją, majsterkowaniem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • Opiekę medyczną w Lux Med,

  • Dofinansowanie karty Multisport,

  • Letnie i zimowe bonusy pieniężne

  • Dostęp do platformy szkoleniowej GoodHabitz,

  • Dodatkowe dni urlopu dla pracowników z dłuższym stażem pracy,

  • Zniżka pracownicza na wynajem maszyn i urządzeń z katalogu firmy,

  • Program „Pracownik Poleca Pracownika”, tj. dodatkowy bonus w wysokości 2120 zł dla pracownika, który poleci nam nowego pracownika,

  • Atmosferę opartą na współpracy-wszyscy mówimy sobie po imieniu,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu. Jesteśmy dumni z tego, że większość stanowisk kierowniczych obejmują pracownicy, którzy otrzymali wewnętrzny awans.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wielki Kack
ID: 910519909