2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Katowice
  7. Obsługa produkcji - Ligota-Panewniki
Dodane 02 maja 2024

pracownik techniczny - konserwator

Lokalizacja

Katowice, Ligota-Panewniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

PRACOWNIK TECHNICZNY - KONSERWATOR

Oczekujemy:

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,
  • Zdolności manualne typu „złota rączka”, potrzebne do wykonywania bieżących napraw z zakresu prac ogólnobudowlanych, ślusarskich itp.
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych (do 1 KV) – mile widziane,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Główne zadania na stanowisku:

  • Nadzór nad obiektami i pomieszczeniami technicznymi,
  • Codzienne monitorowanie obiektów i diagnozowanie usterek,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i bieżących awarii,
  • Wykonywanie prac konserwatorskich, oraz napraw na obiektach,
  • Zapewnienie prawidłowej współpracy z serwisami zewnętrznymi.
  • Dokonywanie zleconych zakupów,

Oferujemy:

·        niezbędne narzędzia pracy

·        stabilne miejsce pracy

·        pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku pracownika

" wczasy pod gruszą", dofinansowanie do wypoczynku dzieci

" zielona szkoła", obozy , kolonie, "bony na święta, coroczna

impreza integracyjna)

·        pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Prosimy o dopisanie w CV odpowiedniej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji ( zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Śląskie

Śląskie, Katowice, Ligota-Panewniki
ID: 720837235