2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kamionki Małe
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik techniczny/ Konserwator

Wynagrodzenie

4 800 - 5 760 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kamionki Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład produkcyjny w Kamionkach Małych gm. Łysomice (kujawsko-pomorskie) zatrudni Pracownika Technicznego/Konserwatora.

Podstawowe obowiązki:

·         obsługa, konserwacja oraz naprawa urządzeń,

·         usuwanie awarii,

·         bieżące przeglądy oraz dbałość o maszyny i urządzenia produkcyjne,

·         czynności związane z utrzymaniem ruchu w dziale produkcji,

·         zawiadywanie w czasie dyżurów urządzeniami produkcyjnymi Gospodarstwa,

·         prowadzenie dokumentacji związanej z infrastrukturą techniczną Gospodarstwa.

Wymagania:

·         umiejętności techniczne

·         uprawnienia elektryczne

·         sumienność

·         dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat w systemie 1- zmianowym

  • stabilność pracy i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • miłą atmosferę pracy

  • prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 50*******77

Lokalizacja

Kamionki Małe,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kamionki Małe
ID: 907673354