2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Czeladź
  6. Montaż i serwis - Piaski
bi1 Czeladź
Dodane 26 kwietnia 2024

pracownik techniczny, konserwator bi1 Czeladź

Lokalizacja

Czeladź, Piaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Schiever POLSKA budujemy relacje oparte na naszych 3 wartościach: Szacunek, Energia i Niezależność.

Promujemy równość w miejscu pracy poprzez politykę równych szans oraz przeciwdziałanie dyskryminacji.

Obecnie do naszego marketu bi1 w Czeladzi poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KONSERWATOR (PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę – cały etat,

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,

  • prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedyne 50 gr. miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),

  • atrakcyjne świadczenia socjalne,

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”.

Obowiązki:

  • obsługa, konserwacja, bieżące naprawy urządzeń i instalacji energetycznych (elektrycznych, gazowych, ciepłowniczych, wentylacyjnych, chłodniczych), produkcyjnych (mechanika), wodno-kanalizacyjnych,

  • wykonywanie prac ogólnobudowlanych i montażowych,

  • rozwiązywanie problemów natury technicznej.

Oczekujemy:

  • posiadania uprawnień energetycznych E (w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetycznych),

  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych,

  • umiejętności naprawy maszyn i instalacji oraz wykonywania prac ogólnobudowlanych;

    UWAGA:

    WEŹMIEMY TAKŻE POD UWAGĘ KANDYDATÓW DO PRZYUCZENIA - BEZ DOŚWIADCZENIA, ALE Z WYKSZTAŁCENIEM KIERUNKOWYM.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Czeladź, Piaski
ID: 909638165