2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Dubielno
Dodane 14 kwietnia 2024

Pracownik techniczny, konserwator, "złota rączka".

Wynagrodzenie

6 200 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dubielno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Przetwórnia warzyw www.ObraneWarzywa.pl

poszukuje osoby na stanowisko Pracownik techniczny, konserwator, "złota rączka".

Zakres obowiązków m.in.:

- usuwanie awarii,

- bieżące naprawy,

- wykonywanie doraźnych robót ogólnobudowlanych,

- monitorowanie aktualnego stanu instalacji technicznych w budynku,

- drobne prace naprawcze i konserwatorskie,

- dbanie o prawidłową eksploatacje urządzeń i instalacji,

- dbanie o bezawaryjność i ciągłość pracy obiektu.

Wymagania:

- znajomość podstaw użytkowania i konserwacji maszyn przemysłowych

- doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętności „złotej rączki’’,

- skuteczność w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Oferujemy:

- umowę o pracę

- stabilną pracę

- wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami.

Praca od poniedziałku do piątku, godziny pracy 7/15

- Dodatkowym atutem prawo jazdy c+e

- obsługa spawarki mig/mag

- obsługa widlaka/ładowarki teleskopowej

CV proszę przesyłać poprzez formularz kontaktowy portalu OLX albo wysyłajac na e-mail. Phu.Sikorski (Małpa) wp.pl W przypadku udzielenia wiecej informacji zapraszam do kontaktu 783 -- 148 -- 138

kandydaci będą zapraszani na rozmowę kwalifikacyjna.

Zapraszmy do wspólpracy,

Phu Karol Sikorski

NIp: 875-155-71-09

Dubielno 92,

86-22 Papwo Biskupie

www.ObraneWarzywa.pl

Lokalizacja

Dubielno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Dubielno
ID: 911846054