2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zator
Dodane 08 maja 2024

Pracownik techniczny / pomocnik mechanika

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

MG Goczał sp. z o.o.- firma zewnętrzna, działająca na terenie parku Rozrywki ENERGYLANDIA, poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK TECHNICZNY/ POMOCNIK MECHANIKA.

Oferujemy:

• Umowę zlecenie lub umowę o pracę ,

• Stabilne zatrudnienie także poza sezonem ,

• Możliwość dalszego rozwoju ,

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez kursy i szkolenia .

Zadania:

• Realizacja wydzielonych zadań, praca na wysokościach ,

• Przegląd, konserwacja urządzeń ,

• Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy .

Wymagania:

• Gotowość do podjęcia pracy w różnych godzinach oraz w weekendy ,

• Sumienność, rzetelność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań ,

• Umiejętność pracy w zespole .

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)".

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 916858595