2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Osielsko
Dodane 12 kwietnia 2024

pracownik techniczny potrzebny

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osielsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Galeria Osielsko jest galerią handlową i posiada własną restaurację o nazwie KANWA.

Obowiązki:

nadzór nad ekipą sprzątającą i dbanie o wizerunek Galerii Osielsko

w Restauracji KANWA

prowadzenie  magazynu sprzętu gastronomicznego – inwentaryzacja, wydawanie,

odbiór

koordynowanie dowozów i cateringu Restauracji Kanwa

pomoc techniczna i transport podczas eventów / cateringu /

Oferujemy:

Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

Personalny i profesjonalny rozwój,

Pracę w miłym i zgranym zespole,

Atrakcyjny system wynagrodzeń (+ premia),

Pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, ich rozwój i

współpracę,

Masz pytania?  Zadzwoń: 69*******95

Lokalizacja

Osielsko,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Osielsko
ID: 911223692