2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Holandia
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik techniczny - produkcja, montaż, serwis - Holandia

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Holandia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Posiadamy kilka ofert w sektorze technicznym przy montażu i serwisie szybów wentylacyjnych, montażu i serwisowaniu maszyn(wraz ze spawaniem), obsługi maszyn(głównie sektor metalurgii)

Poszukujemy ludzi z doświadczeniem lub z wystarczającymi umiejętnościami technicznymi, którzy chcą się przyuczyć do danej roli w firmie.

Twój zakres obowiązków

  • Praca jest zróżnicowana

  • Montaż i demontaż elementów

  • Ustawianie i kalibrowanie maszyn

  • Wymiana części w maszynie którą się obsługuje

Nasze wymagania

  • Doświadczenie techniczne (preferowane średnie lub wyższe)

  • Znajomość podstawowych narzędzi i urządzeń technicznych

  • Umiejętność diagnozowania i naprawiania usterek technicznych

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języków obcych, np. angielskiego na poziomie minimum B1

Mile widziane

  • Czytanie rysunku technicznego

To oferujemy

  • Godziny pracy: 07:00 – 16:00

  • Czy możliwe są nadgodziny: Tak

  • Łącznie godzin: 40 godzin

  • Zarobki tygodniowe:

  • Wynagrodzenie netto: €500 - €650 netto tyg.

  • Koszty zakwaterowania: €0

  • Koszty ubezpieczenia zdrowotnego: €0

Lokalizacja

Holandia,

Pomorskie

Pomorskie, Holandia
ID: 910493575