2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Chorzów
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Techniczny - Spawacz - Chorzów

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z Funduszu Socjalnego;

  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń;

  • Bezpieczeństwo – dbamy o wysokie standardy BHP.

Wymagania:

  • Aktualne i potwierdzone certyfikatami uprawnienia MIG 131, MAG 135 i MMA 111;

  • Aktualne i potwierdzone certyfikatem uprawnienia przepalacza gazowego;

  • Aktualna książeczka spawacza;

  • Doskonała znajomość zasad BHP;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;

  • Samodzielność;

  • Precyzja w działaniu i umiejętności manualne.

Zakres obowiązków:

  • Bieżące utrzymanie ciągłości produkcyjnej linii technologicznej;

  • Spawanie elementów konstrukcyjnych;

  • Spawanie elektryczne;

  • Ręczne cięcie termiczne;

  • Bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 887786760