2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Chorzów
E1GOKART
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik techniczny Tor Kartingowy E1GOKART Chorzów

Wynagrodzenie

27 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Szukasz ciekawej, dobrze płatnej pracy w młodym zespole i nowoczesnej firmie? E1GOKART Chorzów zatrudni:

Pracownika toru kartingowego

Miejsce pracy: Tor kartingowy E1GOKART Chorzów,

Ul. Narutowicza 9, 41-503 Chorzów

Ogólny zakres obowiązków:

praca stacjonarna w hali z wewnętrznym torem kartingowym

- instruowanie i pomoc Klientom w korzystaniu z toru i gokartów

- czuwanie nad sprawnym przebiegiem wyścigów, eventów, zawodów

dbałość o czystość gokartów, toru i w zaplecza technicznego

prace techniczne i porządkowe przy obsłudze toru, band, wyposażenia i otoczenia obiektu.

- współpraca z pozostałymi działami toru

Wymagania:

- komunikatywność i wysoka kultura osobista

łatwość budowania relacji z Klientami

obsługa komputera i urządzeń mobilnych

sumienność i zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach

- mile widziani studenci i osoby z pasją do sportów motorowych

Oferujemy:

- umowę pracy na pełen etat lub umowę zlecenie dla studentów i osób z mniejszą dyspozycyjnością. Podczas okresu próbnego umowa zlecenie. Możliwa również współpraca B2B.

- pracę w młodym zespole w nowoczesnym projekcie halowego toru kartingowego

- grafik w systemie równoważnym, w okresie próbnym zatrudnienie na umowę zlecenie, następnie możliwa umowa o pracę. Elastyczne podejście do kwestii dyspozycyjności.

Tor pracuje 7 dni w tygodniu:

pn. – pt.: g. 14:00-22:00,

sob. g. 9:00-22:00, nd. g. 9:00-21:00;

ferie, wakacje, święta g. 11:00-22:00.

Więcej informacji o nas znajduje się:

  • na naszej stronie internetowej www.e1gokart.pl

  • oraz profilu Facebook: E1Gokart Gokarty Chorzów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez E2G SP. Z O. O. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest E2G SP. Z O. O. z siedzibą 41-503 Chorzów, ul Narutowicza 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zapraszamy do składania aplikacji,

Zespół E1GOKART

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 642931973