2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wiktorowo
Dodane 06 kwietnia 2024

Pracownik techniczny w Ośrodku Wypoczynkowym

Lokalizacja

Wiktorowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Ośrodek Wiktorowo

Urocze miejsce z wysokim poziomem usług.  Działamy w obszarach: dzieci (kolonie, wycieczki), klimatyczne wesela, eventy firmowe, rowery, kajaki itd, itd...

Opis stanowiska:

Pracownik techniczny/”złota rączka” zajmuje się wieloma czynnościami gospodarskimi na terenie ośrodka.

Mile widziane umiejętności z zakresu hydraulika, elektryka itp.

W sezonie letnim gros pracy związana jest z bieżącym funkcjonowaniem ośrodka: drobne naprawy, przenoszenie mebli, ogrodnictwo, zaopatrzenie itp.

Po sezonie zajmujemy się inwestycjami, remontami, budowlanką itp.

Mile widziane konkretne umiejętności np. stolarka czy ogrodnictwo.

W szczególności zapraszamy osoby z okolic Barcin, Żnin.

Wymagania:

- Prawo jazdy

 - zaangażowanie, odpowiedzialność

 Oferujemy:

- zakwaterowanie i wyżywienie

- rozwijającą pracę w stabilnej firmie, przyjaznym zespole

Lokalizacja

Wiktorowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Wiktorowo
ID: 909851128