2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wysoka
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik techniczny z prawem jazdy C+E - Wrocław

Lokalizacja

Wysoka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy

Firma transportowa z Wrocławia poszukuje osoby na stanowisko pracownika technicznego z prawem jady C+E.

Główne obowiązki:

  • nadzór nad stanem technicznym pojazdów ciężarowych,

  • dbanie o prawidłowe wyposażenie pojazdów,

  • wydawanie i odbiór pojazdów,

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi,

  • drobne naprawy.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E,

  • odpowiedzialność,

  • sumienność,

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wysoka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wysoka
ID: 910420508