2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik terminalu z UDT

Wynagrodzenie

5 250 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego Klienta, firmy w branży TSL, poszukujemy osoby na stanowisko magazynier

Miejsce pracy: Młochów (15 km od Grodziska Mazowieckiego)

Oferujemy:

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

·        wynagrodzenie 5250 zł brutto + premia uznaniowa 12,5 %

·        dodatek nocny 40%

·        praca w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży TSL

·        karta MultiSport

·        możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe

Twoje zadania:

·        transport materiałów po terenie magazynu

·        obsługa wózka widłowego

·        obsługa skanera

·        kontrola stanów magazynowych

Oczekujemy:

·        prawo jazdy kat B lub uprawnienia na wózki widłowe

·        gotowości do pracy w systemie III zmianowym

·        podstawy obsługi komputera

·        dokładności, odpowiedzialności i uczciwości

Zainteresowała Ciebie nasza oferta? Zadzwoń i dopytaj się o szczegóły 78*******48 lub zaaplikuj przez portal OLX

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 910258013