2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Górna
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik transportu wewnętrznego - Łódź - ICZMP

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Rekeep Polska, to firma otwarta na różnorodność. Poszukujemy pracowników, którzy dołączą do naszego zespołu na stanowisku  PRACOWNIKA TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO

 Więcej informacji nt. warunków zatrudnienia uzyskasz dzwoniąc pod numer 665 060 538

 Miejsce: Łódź - teren Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki

Godziny pracy:  według grafiku

Zakres zadań:

  • rozwożenie posiłków na terenie Instytutu

 Poszukujemy osób:

  • odpowiedzialnych,

  • zaangażowanych w pracę,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • terminowe wynagrodzenie

  • opiekę koordynatora zespołu

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

 Administratorem Twoich danych osobowych będzie Rekeep Polska S. A.  z siedzibą w Łodzi przy ulicy Traktorowej 126/202, 91-204 Łódź. W sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych za pomocą adresu mailowego.  Administrator może przekazać Twoje dane osobowe do Spółki (Współadministratora),  z którą współtworzy Grupę Kapitałową Rekeep Polska S.A. Przetwarzanie  odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji i dążenia do zawarcia z Tobą umowy o pracy lub innej umowy cywilno - prawnej. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia  lub ograniczenia ich przetwarzania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym. Pełne informacje związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności na stronie internetowej www.rekeep.pl

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 910552339