2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Kwidzyn
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik usług czystościowych

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kwidzyn

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA prowadzi rekrutację na stanowisko

Pracownik usług czystościowych w Kwidzynie

Mamy do zaoferowania:

·         pracę w godzinach popołudniowych oraz w weekendy

·         wynagrodzenie z tytułu umowy zlecenie,

·         pracę stałą.

Oczekiwania:

·         brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,

·         dyspozycyjność do pracy,

·         chęci do pracy,

Obowiązki:

·        sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych (toalety), ciągów komunikacyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz kontakt drogą elektroniczną na adres e-mail do dnia 30.04.2024 r.

Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Klauzula zgody umieszczana na CV, umożliwiająca przeprowadzenie rekrutacji.

Ja niżej podpisany, na podstawie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Klauzula zgody umieszczana na CV, umożliwiająca długie przechowywanie.

Ja niżej podpisany, na podstawie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 912434209