2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubuskie
  5. Sprzątanie - Żagań
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik usług sprzątających z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Żagań

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL, lidera usług porządkowo-czystościowych poszukuje osób w charakterze PRACOWNIK USŁUG SPRZĄTAJĄCYCH

Lokalizacja: ŻAGAŃ

Dni i godziny pracy:  od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-11:00.

Obowiązki:  zamiatanie ,mycie podłóg ,wycieranie kurzu ,odkurzanie ,sprzątanie toalet ,mycie okien itp.:,

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pełne przeszkolenie

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • odzież roboczą

  • miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy

  • sumienność i dokładność

  • kultura osobista

Więcej informacji pod numerem telefonu: , 5 10 012 192(rekrutacje prowadzany od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, po godzinie 16:00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 71 711 01 44)

Jeśli wysyłasz CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (50 - 304), przy ul. Słonimskiego 1.

Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Żagań,

Lubuskie

Lubuskie, Żagań
ID: 910252751