2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Ożarów Mazowiecki
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik Utrzymania Czystości

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Miejsce pracy : Ołtarzew

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach  13-21

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Zadania:

  • Sprzątanie hali magazynowej,

  • Mycie, zamiatanie posadzek,

  • Sprzątanie pomieszczeń socjalnych,

  • Praca z użyciem maszyny czyszczącej.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Zatrudnienie  na umowę zlecenie.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt telefoniczny

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 913867790