2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Bieżanów-Prokocim
hr_att
Dodane 02 maja 2024

Pracownik utrzymania czystości

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem odwodnień i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Specjalizujemy się w tworzeniu platform i konstrukcji na zamówienie dla przemysłu spożywczego, chemicznego i innych, dostarczając wyjątkowe rozwiązania dla naszych klientów. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko PRACOWNIKA UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Opis stanowiska:

  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych

  • gospodarowanie środkami czystości

Wymagania:

  • pracowitość, sumienność, schludność, uprzejmość

  • wywiązywanie się z powierzonych zadań

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji

  • elastyczny grafik

  • niezbędne narzędzia i odzież ochronną

  • atmosferę współpracy

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

  • dodatkowe benefity z okazji świąt

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 914571424