2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Poznań
  7. Utrzymanie ruchu - Wilda
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania czystości linii produkcyjnej - POZNAŃ

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Chcesz zarobić 1000 złotych w 4 dni? Jeśli tak – poznaj szczegóły i skontaktuj się z nami!

PRACA W POZNANIU:

Zakres obowiązków:

  • Cykliczne wykonywanie zleconych prac.

  • Czyszczenie maszyn i urządzeń przy użyciu urządzeń czyszczących.

  • Wykonywanie innych prostych ręcznych zadań.

  • Praca tylko w niedzielę.

Wymagania:

  • Zdolności manualne, znajomość podstaw mechaniki, umiejętność obsługi urządzeń czyszczących, np. myjki ciśnieniowej.

  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność organizacji pracy własnej.

  • Umiejętność współpracy z innymi.

Mile widziane:

- uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Niezbędne narzędzia i wyposażenie BHP do wykonania pracy.

  • Przeszkolenie oraz odpowiednie przygotowanie do pełnionej funkcji.

  • Pracę w zgranym zespole.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 880362689