2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Opolskie
  5. Sprzątanie - Opole
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania czystości - Opole

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Pracownik utrzymania czystości Opole

Miejsce pracy:

  • Opole - obiekt przemysłowy,

  • praca zmianowa w godz. 6-14 - 14-22

Zadania:

  • sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych ,

  • dbanie o porządek,

  • zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach,

Wymagania:

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • rzetelność, odpowiedzialność i skrupulatność,

  • mile widziane doświadczenie i obsługa maszyny myjącej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Gwarancję terminowego wypłacania wynagrodzenia,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Kontakt tel. oprócz sobót i niedziel w godz. 7-16 pod nr telefonu podanym w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 743256176