2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Władysławowo
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania czystości toalet

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Władysławowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osoby, która będzie pracować na stanowisku - Obsługa Toalety w okresie od czerwca do września.

Wymagania:

·       Pracowitość, sumienność, odpowiedzialność oraz dyspozycyjność.

·       Umiejętność utrzymywania czystości w miejscach publicznych.

·       Dostępność od czerwca do września.

Obowiązki:

·       Przyjmowanie płatności za korzystanie z toalety.

·       Utrzymywanie czystości w toalecie.

Warunki zatrudnienia:

·       Praca 7 dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 20:00.

·       Oferowane zakwaterowanie.

·       Wynagrodzenie w wysokości 7000 zł miesięcznie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Zachęcamy do aplikowania wszystkich kandydatów spełniających powyższe kryteria.

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 912201829