2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Koziegłowy
Dodane 22 kwietnia 2024

pracownik utrzymania czystości, umowa o pracę, pływalnia Akwen

Wynagrodzenie

4 242 - 5 090 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koziegłowy

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • Utrzymanie czystości na terenie obiektu użyteczności publicznej pływalnia Akwen Koziegłowy

  • Sprzątanie pomieszczeń (biurowych, socjalnych, hotelowych, łazienek, korytarzy, itp.).

  • Obsługa urządzeń do sprzątania (np. maszyny sprzątającej).

  • Mycie okien i inne prace porządkowe.

  • Utrzymanie czystości na zewnątrz (tereny zielone, klatki schodowe, garaże, itp.).

  • Wydawanie posiłków i pomoc w stołówkach (w przypadku pracy w szkołach).

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane

  • Książeczka sanepidowska/do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Dyspozycyjność (w tym praca w systemie zmianowym, weekendowym, w godzinach określonych przez pracodawcę).

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Lokalizacja

Koziegłowy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koziegłowy
ID: 913636020