2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Ornontowice
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania czystości - Zamkowa 10, 43-178 Ornontowice .

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ornontowice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Wiperud poszukuje osoby na stanowisko: Sprzątacz/Sprzątaczka biur hal magazynowych.

Miejsce pracy:Zamkowa 10, 43-178 Ornontowice .

Szukamy również do pracy na terenie całego śląska na pełne etaty .

Obowiązki:

  • Sprzątanie biur godzinę dziennie w poniedziałki i czwartki miedzy godziną 7-14 .

  • Dbanie o powierzony sprzęt do sprzątania .

  • Przestrzeganie przepisów BHP na terenie obiektu .

  • Rzetelne wykonywanie powierzonych prac przez kierownika .

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzątacz/sprzątaczka będzie dodatkowym atutem.

  • Dokładność i dbałość o szczegóły.

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dostępność w wyznaczonych dniach (poniedziałki i czwartki) między 7-14

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę.

  • Elastyczny grafik pracy.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lub o kontakt telefoniczny: 60*******41

Lokalizacja

Ornontowice,

Śląskie

Śląskie, Ornontowice
ID: 912151374