2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gostyń
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

7 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

FOLGOS Sp. z o.o. - Producent ekologicznej folii zatrudni

 Pracownika Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie w sprawności linii produkcyjnej;

  • Udział w pracach związanych z usuwaniem awarii, przeglądach, remontach;

  • Prowadzenie bieżących napraw i regulacji urządzeń;

  • Dbanie o stan maszyn i urządzeń, narzędzi, sprzętu i środków transportu

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień mechaniki, elektro – mechaniki, hydrauliki i pneumatyki;

  • Znajomość zagadnień konstrukcji i budowy maszyn;

  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT;

  • Mile widziane doświadczenie i/lub wykształcenie kierunkowe;

Oferujemy:

  • atrakcyjne, stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę

  • system nagród miesięcznych – premie

  • miła atmosferę i wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • możliwość rozwoju i dokształcenia - uzyskanie uprawnień

  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin

  • świadczenia socjalne, w tym dofinansowanie do wakacji letnich i świąt

  • e-karty uprawniające do korzystania z atrakcji OSIR w Gostyniu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o zapoznanie się z informacjami o naszej firmie na stronie www.folgos.pl i przesyłanie aplikacji wraz z poniższą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Lokalizacja

Gostyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gostyń
ID: 825467990