2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Kleszczów
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Regularne przeglądy maszyn i urządzeń.

  • Bieżąca konserwacja maszyn i instalacji.

  • Usuwanie awarii i zatorów na linii produkcyjnej.

  • Prace remontowe i przeglądowe.

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń.

  • Analiza stanu technicznego urządzeń i maszyn.

  • Współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub zamiłowanie do majsterkowania.

  • Uprawnienia elektryczne (np. do 1kV) lub inne specjalistyczne uprawnienia.

  • Wiedza z zakresu automatyki, elektryki i mechaniki.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i skrupulatność.

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

  • Umiejętność obsługi urządzeń warsztatowych i czytania dokumentacji technicznej.

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane).

Lokalizacja

Kleszczów,

Łódzkie

Łódzkie, Kleszczów
ID: 914141560