2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gliwice
  7. Utrzymanie ruchu - Wojska Polskiego
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Utrzymania Ruchu / Mechanik

Lokalizacja

Gliwice, Wojska Polskiego

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłej dostępności parku maszynowego,

  • prowadzenie działań mających na celu wyeliminowanie przyczyn powstawania awarii,

  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla pracowników w zakresie obsługi maszyn,

  • inicjowanie ulepszeń w celu poprawy organizacji i bezpieczeństwa pracy na produkcji,

  • kontrola i zamawianie materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych do maszyn i urządzeń,

  • realizowanie zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn produkcyjnych,

  • wykształcenie: średnie techniczne (budowa maszyn, automatyka, mechanika, elektronika),

  • uprawnienia SEP,

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • znajomość oprogramowania komputerowego na poziomie podstawowym,

  • umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, dokładność i dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu Lean Management (CIS, SMED) w obszarze utrzymania ruchu i produkcji będzie zdecydowanym atutem.

  • UWAGA! to nie jest praca dla programistów, developerów czy specjalistów w obszarze IT

Dodatki za frekwencję i udział w zysku firmy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Wojska Polskiego
ID: 894249521